O nas

Celem tej strony jest pomóc Ci osiągnąć satysfakcjonujące życie seksualne.

Właścicielem serwisu jest Wojciech Nadolny, psychoterapeuta i seksuolog kliniczny o nieprzeciętnym doświadczeniu. Portal jest wspólnie tworzony z kilkoma innymi specjalistami.

Nasz serwis porusza temat problemów seksualnych. Przeczytasz tutaj wiele cennych rad, ale pamiętaj, że nie mogą one zastąpić wizyty u lekarza.

Seks odgrywa ogromną rolę w życiu każdego człowieka. Niezależnie od skali Twoich problemów, jesteśmy tutaj, aby Cię wspierać, prowadzić i inspirować.

Przebijamy się przez fake newsy dzięki prostym, sprawdzonym przez doświadczonych ekspertów artykułów. Jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc.

Naszym celem jest pomóc Ci osiągnąć satysfakcjonujące życie seksualne.

SeksuologRadzi.pl otwarcie i obiektywnie zajmuje się wieloma aspektami życia seksualnego, dlatego że jesteśmy tutaj dla wszystkich. Ludzie często przychodzą do nas z wyjątkowymi wyzwaniami, dlatego uważnie słuchamy i stawiamy empatię na pierwszym miejscu naszej organizacji. We wszystkim od naszej własnej perspektywy po nasze zaangażowanie w integrację. Zobaczysz, że zależy nam na Twoim życiu seksualnym!

Mamy nadzieję, że wykorzystasz wszystkie zasoby serwisu SeksuologRadzi.pl – od wpisów związanych z dietą po najbardziej wartościowe porady.

Dzięki, że jesteś z nami,
Zespół SeksuologRadzi.pl