Nasz zespół ekspertów

Jako zespół ciężko pracujemy każdego dnia, żeby zapewnić Ci treści na najwyższym poziomie, którym naprawdę można zaufać.

Nasz zespół nie jest wielki, ale za to składa się z bardzo doświadczonych seksuologów klinicznych o ogromnym doświadczeniu zawodowym. Wspólnie posiadamy ogromną wiedzę specjalistyczną.

Zależy nam na tym, żeby wszystkie informacje związane z życiem seksualnym i zdrowym stylem życia były jak najprostsze w zrozumieniu oraz zastosowaniu. Nasze artykuły, choć mają tylko charakter informacyjny, są dla wielu osób przesądzające, dlatego chcemy byś mógł podejmować możliwie najlepsze decyzje.


Nasz zespół ekspertów

Wojciech Nadolny

Wojciech Nadolny, seksuologJestem psychoterapeutą i certyfikowanym seksuologiem klinicznym, a także założycielem portalu seksuologradzi.pl, który zrzesza doświadczonych seksuologów z ogromną wiedzą. Ukończyłem Uniwersytet Warszawski, ale moja edukacja na tym się nie skończyła. Dzięki ciężkiej pracy zdobyłem między innymi Certyfikat Superwizora Psychoterapii Zaburzeń Seksualnych oraz Certyfikat Seksuologa Klinicznego. Na mojej ścieżce pomogłem niezliczonej liczbie par w uporaniu się największymi problemami ze sfery seksualnej. Dzisiaj dzięki zdobytej wiedzy mogę współtworzyć ten serwis i dzielić się wiedzą całkowicie za darmo. Oprócz przekazywania fachowej wiedzy, moim celem jest propagowanie otwartego podejścia do problemów seksualnych, których nie warto kryć w sobie. Poza pracą jestem spełnionym mężem, ojcem, a także dziadkiem. Wolny czas spędzam z rodziną oraz w zaciszu własnego ogrodu.

Sprawdź wpisy tego specjalisty

Dorota Makowska

Dorota Makowska, seksuologUkończyłam Uniwersytet Gdański dzięki czemu dzisiaj jestem certyfikowaną seksuolożką. Na co dzień wspieram pary w różnych trudnych dla nich momentach. Na swojej zawodowej drodze uzyskałam wiele certyfikatów, które tylko potwierdzają moje kompetencje. Napisałam mnóstwo artykułów, głównie o rozwiązywaniu problemów seksualnych u kobiet. Poza pracą uwielbiam gotować oraz wspinać się po górach. Poza tym każdego roku wyjeżdżam do Chorwacji na krótkie wakacje, ponieważ to moje ulubione miejsce na Ziemi. W mojej pracy kieruję się empatią. Chciałabym, żeby moje artykułu były pomocne dla jak największej ilości osób.

Sprawdź wpisy tego specjalisty