Proces tworzenia i weryfikacji treści

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest o zaufanie czytelnika, szczególnie jeśli chodzi o zdrowie, dlatego z przyjemnością podzielimy się z Tobą tym, jak wygląda proces tworzenia i weryfikacji treści w naszym zespole. Staramy się budować takie treści, które są aktualne, przydatne, dokładne, proste w zrozumieniu, a przede wszystkim prawdziwe i niezawierające fałszywych informacji.

W dzisiejszych czasach znalezienie informacji dotyczących zdrowia jest bardzo proste. Istnieją setki, jeśli nie tysiące serwisów piszących o zdrowiu. Jednak znalezienie prawdziwych, obiektywnych i wiarygodnych informacji, staje się coraz trudniejsze. Chcemy walczyć z szerzeniem wątpliwych, a nawet nieprawdziwych informacji, dlatego każdego dnia przebijamy się przez „wątpliwy bełkot”, zapewniając Ci informacje oparte na badaniach naukowych.

Nasze artykuły bazują na badaniach naukowych, ale upraszczamy je do zrozumiałego języka, bez wprowadzania niepotrzebnego zamieszania. Dzięki temu możesz świadomie podjąć ważne dla swojego zdrowia decyzje. Pamiętaj, że jesteśmy tutaj dla Ciebie, a nie Ty dla nas.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy człowiek jest inny i trudno jest stworzyć treści uniwersalne. Z tego względu bazujemy na badaniach klinicznych, żeby pokazać Ci uśrednione wyniki.

Naszym celem jest publikowanie wiarygodnych artykułów medycznych opartych na badaniach

Nasza redakcja jest zobowiązana do tworzenia treści wysokiej jakości, przestrzegając najwyższych standardów dziennikarskich. Naszym celem jest publikowanie treści kompleksowych, bezstronnych, aktualnych i rzetelnych.

Źródła, odwołania i cytaty

Nasze treści zawsze muszą być bezstronne, dlatego polegamy na obiektywnych badaniach klinicznych. W każdym artykule znajdziesz odwołania do badań pod postacią przypisów – np. „[1]”.

Zrozumiały język

Nie wprowadzamy do naszych artykułów niepotrzebnego zamieszania, dlatego używamy prostego języka, dzięki któremu każdy zrozumie nawet najbardziej skomplikowane informacje.  Nie boimy się używać postępowego języka. Z drugiej strony szanujemy dobór słów. Chcemy, żeby nasz sposób pisania dawał nadzieję i chęć do działania.

Regularnie aktualizowane treści

Regularnie prześwietlamy stare tematy w poszukiwaniu zmian. Kiedy tylko pojawiają się nowe badania lub informacje w świecie medycyny, natychmiast dokonujemy zmian w naszych treściach. Chcemy, żeby nasze treści były godne zaufania i nie budziły wątpliwości.

Empatia jest dla nas najważniejsza